Новости: 52
28.10.2014

Відповідно до плану виховної роботи та з метою покращення роботи учнівського самоврядування школи 27 жовтня 2014 р. відбулося навчання активу шкільного самоврядування з теми: «Лідер – це», яке проводила педагог-організатор Подлєсна Оксана Петрівна, в якому взяли участь Президент школи, заступник Президента школи та губернатори 5-11 класів. На занятті активу учнівського самоврядування всі учасники дізналися, хто такий лідер, що він повинен уміти та якими якостями повинен володіти. На кожному етапі творчого навчання учні всі без виключення показали себе справжніми лідерами. Наступне заняття відбудеться за планом, в листопаді.
24.10.2014

Технологія взаємодії вчителя та учня на уроцах фізичної культури

Відео-презентація на тему "Технологія взаємодії вчителя та учня на уроках фізичної культури"
13.10.2014

Юридично освічені діти - майбутнє нашої держави.

В школі №13 I-III ступенів м. Селидового в період з 6 по 10 жовтня, відбувся тиждень права
09.10.2014

Обережно із вибухонебезпечними предметами!

Згідно листа МОН України від 23.09.2014 року № 1/9-482 "Щодо організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у дошкільних навчальних закладах" в школі була проведена відповідна робота.
02.09.2014

1 вересня - День знань

Всім серцем любіть Україну свою, – І вічні ми будемо з нею! В. Сосюра
31.08.2014

С Днем знаний!

Дорогие ученики, их родители и учителя! Мы поздравляем вас всех с началом нового учебного года. Пусть же он принесет ученикам успеха в учебе, положительных отметок, а учителям – профессионального роста на этом нелегком поприще. Успеха вам! С Уважением администрация школы!
16.02.2014

Дата, яка об'єднує

14 лютого на базі Української ЗОШ № 13 відбувся міський захід, присвячений 25-річниці виводу радянських військ з Афганістану.
26.01.2014

ІІ етап спортивного змагання "Олімпійське лелеченя"

24 січня проведено ІІ етап спортивного змагання "Олімпійське Лелеченя", в якому брали участь кращі спортсмени 5-6 класів ЗОШ №12 та 13.
24.01.2014

День Соборності України

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та з метою збереження загальнолюдських цінностей, прищеплення любові до своєї Батьківщини та виховання гідного громадянина своєї Вітчизни у Української загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 було організовано і проведено ряд заходів присвячених Дню Соборності України.
16.01.2014

Міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіальних відділень Малої академії наук України.

Учениці 11 класу Черняк Тетяна та Литвинова Марина були запрошені на конкурс-захист наукових робіт до м. Селидвого