Методична робота

Методична проблема педагогічного колективу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради Донецької області «Підвищення якості освіти учнів через удосконалення компетентності вчителя у питаннях навчання та виховання особистості»

Пріоритетні завдання:

 Організація роботи педагогічного колективу з підвищення якості освіти

 Перехід на оновлений Держстандарт

 Вдосконалення науково-методичного забезпечення навчально- виховного процесу на основі впровадження сучасних освітніх і інформаційно-комп'ютерних технологій

 Активізація роботи з обдарованими і високомотивованими учнями по підготовці їх до участі в інтелектуальних конкурсах, наочних олімпіадах, науково-практичних конференціях

 Організація діагностики і самодіагностики реальних навчальних можливостей учнів, професійних можливостей і запитів працівників

 Контроль та аналіз освітнього процесу та його результатів

 Стимулювання групової творчості та ініціативи членів педагогічного колективу

 Виявлення,узагальнення та розповсюдження передового педагогічного досвіду, впровадження нових форм і методів навчання.

 Професійне становлення молодого вчителя

 

СТРУКТУРА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №13 СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

План проведення предметних декад і тижнів в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради Донецької області у 2014-2015 н.р.

 

 

З 20 по 31 жовтня 2014 року в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13  була організована і  проведена декада предметів природничо-математичного циклу, метою якої стала необхідність  викликати, підтримати та примножити інтерес до математики, географії, біології, хімії  як інструменту удосконалення розумових здібностей учнів школи. Основним напрямком роботи під час проведення декади стала спільна діяльність учнів та вчителів в організації та проведенні позакласних заходів, створення атмосфери стійкого інтересу до точних наук, можливість розвитку власних творчих здібностей.

Під час декади були проведені конкурси-виставки математичних газет, кращих робочих зошитів учнів, з географії, оформлено стенд   «Фізики сміються», пройдено «Лабіринти з біології».

Інтерес учнів викликали позакласні заходи:

·        Вікторина «Занимательная математика» (5-6 класи, Мірошнікова Р.Я.)

·        «Інтелектуальний марафон» (7-11 класи, Кушнір Т.В.)

·        Вікторина з географії  «По країнах та континентах» (9-11 класи, Кійко С.В.)

·        Змагання  «Хрестики та нулики» (6-7 класи, Ронжина О.Л.)

·        Заочна подорож «Сторінками природи» (3-4 класи, Ронжина О.Л.)

Впродовж декади було проведено відкриті уроки з геометрії в  9 класі «Площі трикутника та чотирикутника» (Кушнір Т.В.) ; з географії в 10 класі «Географічне середовище. Світові мінеральні ресурси» (Кійко С.В.); з алгебри в 8 класі «Ділення алгебраїчних дробів» (Мірошнікова Р.Я.), на яких вчителі демонстрували фахову майстерність та обмінювалися власним досвідом з молодими колегами.

Непомітно промайнули два тижні сумісної діяльності учнів та вчителів, спільних зусиль та відкриттів!

Заступник директора з НМР

Сухорукова Ю.Ю.